•   Telefon: 0 532 463 18 85
  •   info@aeyapim.com

Genel Bilgiler

 

                    

V. ULUSAL TIP HUKUKU ve TIBBİ BİLİRKİŞİLİK KONGRESİ

05-07 Ekim 2018

Korumar Hotel De Luxe, Kuşadası-AYDIN

http://www.tiphukukukongresi.com

Düzenleyen:Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi(SAHUM).

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı: Prof.Dr. Erdem Özkara(SAHUM Müdürü)

Yer:   KORUMAR HOTEL DE LUXE, Kuşadası-Aydın.

Web: www.korumar.com.tr

 

ORGANİZASYON: AE Yapım Organizasyon. Tel: 0532 4631885 

Web: http://www.aeyapim.com/  Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web: http://www.sahum.deu.edu.tr/ve

http://www.tiphukukukongresi.com

Facebook :  @aeyapimorganizasyon

 

GENEL BİLGİLER

 

Kuşadası’nda 05 - 07 Ekim 2018 tarihlerinde düzenleyeceğimiz kongre tıp hukukuna ve bilirkişiliğe ilgi duyan başta sağlık çalışanı ve hukukçular olmak üzere herkese açıktır. Bu alanda çalışanların tanışmaları ve bilgi paylaşımı esas alınmıştır. Tıp hukuku ve tıbbi bilirkişilik alanında çalışan ve bu alana ilgi duyanların birlikte olacağı kongrede derinlikli bilimsel bilgi paylaşımı yanı sıra katılımcıların birbirleriyle kaynaştığı sosyal programlar da yer alacaktır. Kongrede Maluliyet Olgularının Değerlendirilmesi Kursu da yer alacaktır. Kongremiz Adli Tıp Vakfı tarafından desteklenmektedir.

 

 

BİLDİRİ GÖNDERME SON TARİHİ:    01 Eylül 2018. 

Bildirilerinizi mail adresimize iletiniz: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. . Sözel ve poster bildiriler kabul edilecektir.

 

 

BAŞVURU KOŞULLARI

Otelde konaklama yapmayacak katılımcılar için:

KONGRE KAYIT ÜCRETİ: 

 

1 Mayıs ’a kadar  

1 Mayıs 2018 sonrası  

Kongre Kayıt Ücreti  

600 TL  

700 TL 

Öğrenci  

550 TL 

650 TL 

Kurs

650 TL

 

 

*Fiyatlara KDV dahildir.

** Bonus Kart sahiplerine 3 taksit diğer kartlara tek çekim.
*** Bu fiyata kongre çantası, basılı materyal,
sabah 09:00 akşam 18:00 arası toplantı salonu kullanımı , 2 adet kurabiyeli kahve molası ve 1 adet açık büfe öğle yemeği alma hakkına sahiptirler.  

**** İndirim Tıp, Hukuk ve Hemşirelik Fakültesi Öğrencileri için geçerlidir.
***** Lütfen ödemeyi yaptıktan sonra iletişim bilgilerinizi (İsim, telefon, mail, çalıştığınız yer, TC kimlik no ve yaptığınız ödeme tutarını)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine iletiniz.

Otelde konaklayacak katılımcılar için: KONGRE KAYIT+ OTELDE KONAKLAMA=TOPLAM

 

1 Mayıs’a kadar  

1 Mayıs 2018 sonrası  

Tek kişilik oda  

1.050 TL 

1.300 TL 

İki kişilik oda 

950 TL 

1.050 TL  

Üç kişilik oda   

800 TL

900 TL  

Refakatçi 

650 TL

650 TL

Öğrenci çift 

850 TL

950 TL

     

KURS

450 TL

 

 

* Fiyatlara KDV dahildir.
** Bonus Kart sahiplerine 3 taksit diğer kartlara tek çekim.
*** Belirtilen ücretler 2 gecelik her şey dahil konaklama (ilk gün alınacak öğle yemeği ile başlar ve son gün kahvaltı ile son bulur) , gala yemeği, sosyal etkinliklere katılım, kongre çantası, basılı materyal ve kongre kaydını içeren toplam rakamdır.
**** İki yetişkin yanında 0-6 yaş 1 çocuk ücretsiz. 7 - 12 yaş çocuk % 50 indirimlidir.
2. Çocuk 0-2 yaş ücretsiz, 3-12 yaş % 50 indirimlidir.
***** İndirim Tıp, Hukuk ve Hemşirelik Fakültesi Öğrencileri için geçerlidir.
****** Lütfen ödemeyi yaptıktan sonra iletişim bilgilerinizi (İsim, telefon, mail, çalıştığınız yer, TC kimlik no ve yaptığınız ödeme tutarı)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine iletiniz.

******* Üç kişilik oda da konaklayacaklar oda arkadaşlarını kendileri belirleyecektir.

 

KURS

Kurs Sorumlusu: Doç.Dr. İ.Özgür Can- Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi(SAHUM) Müdür Yardımcısı

 

- Maluliyet Olgularının Değerlendirilmesi Kursu:      

Tarih: 07 Ekim 2018 Saat:8.30-14.00

 

Kurs gelen talebe göre açılacaktır. Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır. Kurs sonunda katılım belgesi verilecektir.

Kursa katılmak isteyenlerin ücreti ödeyerek maille (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) adresine bildirmesi rica olunur.

 

SOSYAL PROGRAM:

-Tekne Turu (Hava koşullarına göre detaylar belirlenecektir).

-Otel içi sürpriz etkinlikler.

 

KONAKLAMA

Konaklama tipi: Her şey dahil.

Yer: KORUMAR HOTEL DE LUXE, Kuşadası-Aydın.

Web: www.korumar.com.tr

 

 

Hesap No:

Azize Arzu Özkara (Tel:05324631885)

Garanti Bankası Mavişehir Şubesi İZMİR

Hesap no: 516 - 6298349  

IBAN: TR83 0006 2000 5160 0006 2983 49  

 

ULAŞIM: Havaalanından özel transfer desteği isteyen katılımcılarımızın organizasyon sorumlusu Azize Arzu hanıma(Tel: 0532 4631885 Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) bildirmesi rica olunur.

 

Ayrıca havaalanından özel servisler saat başı belli bir ücret karşılığında otele kadar hizmet vermektedir.

 

* Kongreye bildiriyle katılanlar arasından seçilecek bir araştırmacıya “Adli Tıp Vakfı Genç Bilim İnsanı Destekleme Programı” kapsamında, 500 TL bilimsel kongre katılım desteği verilecektir. Destekle ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 

Başvuru koşulları;

Adli Tıp ve Adli Bilimler alanında çalışan/eğitim alan asistan, araştırma görevlileri, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık öğrencisi olmak ve bildiriyi bizzat sunmak kaydı ile;

 

Bildiri ( Sözel veya Poster ) özeti ile yazarların bilgileri,

 

Kabul belgesi,

 

Çalıştığı veya öğrenim gördüğü kuruluş ile iletişim (işyeri adres, e posta, telefon) bilgilerini içeren ve başkaca bir destek almadığına ilişkin beyan yazısının,

 

01 Eylül 2018 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir." target="_blank">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e posta veya Prof. Dr. M. Fatih Yavuz İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü 34303 Cerrahpaşa İstanbul adresine gönderilmesi gerekmektedir. Jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu 1 Ekim 2018 tarihinde duyurulacaktır.